تعویض قطعات موبایل

شکستن تاچ و ال‌سی‌دی، خرابی باتری، قطعی صدای اسپیکر گوشی و… جزء خرابی‌های قطعات موبایل بوده و با تعویض قطعه مورد نظر مشکل دستگاه شما حل خواهد شد.

تولیدکنندگان تلفن‌های همراه هوشمند معمولا از ساختارهای مشابهی در محصولات خود استفاده می‌کنند. این ساختار شامل شاسی اصلی گوشی که تمامی قطعات روی آن سوار می‌شوند، مادربرد، باتری و پنل صفحه نمایش می‌شود. تمامی اجزای ریز گوشی نظیر سوکت‌ها، کابل‌های اتصال، کابل‌های آنتن، ماژول دوربین، خشاب سیم‌کارت و هر آن‌ چیزی که به فکر شما برسد روی مادربرد مونتاژ می‌شوند.

اما نحوه دسترسی به این بخش از گوشی و تعویض اجزای مختلف در هر دستگاهی می‌تواند متفاوت باشد. در واقع بدین منظور شما به تجهیزات مختلفی نیاز داشته و روند کاری نیز برای هر گوشی هوشمند با دیگری تفاوت‌هایی دارد که اگر اصول باز کردن گوشی یا اصطلاحا دی‌اسمبل دستگاه را ندانید احتمالا به دردسر خواهید افتاد.

نکته‌ای که کافه موبایل را از سایر سرویس‌های تعمیر موبایل متمایز می‌کند، استفاده از قطعات یدکی مورد تایید تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند یعنی قطعات OEM است. در واقع قطعات OEM مورد استفاده توسط کافه موبایل، نه محصولات کپی و جانبی، بلکه همان قطعه‌ای است که کمپانی سازنده در گوشی ‌هوشمندش استفاده کرده است. ارائه‌ی گارانتی برای سرویس‌های ارائه شده را باید شاهدی بر این مدعی در نظر گرفت که کافه موبایل از قطعات و سرویس خود اطمینان کافی داشته و در پی جلب بیش از پیش اطمینان و رضایت مشتری است.

 

 * 
 * 
 *